بازنشانی گذرواژه

Your search results
دی 30, 1397

اجاره ویلای لوکس ارزان قیمت

اگر شما عبارت اجاره ویلای لوکس ارزان قیمت را در گوگل یا وب سایت دیگر ببینید احتمالاً دو تصور در ارتباط با آن برای شما به وجود خواهد آمد ، اول اینکه ممکن است فکر کنید که یک تخفیف ویژه توسط یک سایت اجاره ویلا و اجاره ملک برای یک ویلا بخصوص در نظر گرفته شده است، دوم اینکه شاید تصور کنید که وب سایت خوب تخفیفان در هرشهری برای اجاره یک شب ویلای لوکس در همان شهر چانه زنی کرده است، سوم و عمده ترین تصور این است که یک نفر با این عنوان قصد فریب شما و اجاره ویلای معمولی خود به اسم لوکس و با قیمت بالا را دارد.

اما حقیقت این است که پیدا کردن اجاره یک ویلای لوکس با قیمت مناسب آنقدرها هم کار پیچیده و سختی نیست؛ در ادامه با ما باشید تا روشهای پیدا کردن اجاره ویلای مناسب را با شما در میان بگذاریم.

روش اول:اجاره گروهی ویلاها

در سایت پرویلا بسیاری از مشتریان ما تماس میگیرند و می پرسند که آیا امکان این وجود دارد که ما چند خانواده باهم یک ویلا را اجاره کنیم؟ در صورتی که تعداد آنها بیش از سقف مجاز ویلا نباشد جواب کارشناس پرویلا باعث خوشحالی آنها خواهد شد.

شما می توانید به صورت گروهی که شامل چند خانواده است یک ویلا را اجاره کنید و هزینه آن را با توجه به جمعیت و تعداد اعضا بین خودتان تقسیم کنید، نهایتاً هزینه هر خانواده بسیار کمتر شده و از فضای ویلا هم به خوبی استفاده شده است، احتمالاً در این روش بیشتر به شما خوش خواهد گذشت.

روش دوم: اجاره کمتر از 24 ساعت

زمانی که شما قصد دارید فقط جلسه ای را در یک ویلا برگزار کنید و زمان آن حداکثر یک پنجم زمان اجاره ویلا برای یک شب است می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا در صورت امکان ویلای مورد نظر در اخیار شما قرار گیرد، البته این مورد برای ایام عید و ایام پیک مسافر امکان پذیر نیست.

روش سوم: کد تخفیف

در صورتی که شما همه شبکه های اجتماعی پرویلا را دنبال کنید، در هر هفته یک کد تخفیف 40 درصدی در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر می شود که این کد تخفیف تنها برای یک ویلا خواهد بود و برای یک شب قابل استفاده است. سازوکار ارائه کد تخفیف متفاوت است، گاهی ارسال یک کد به شماره موبایل است، گاهی تماس تلفنی به یک شماره خاص است، یا نهایتاً یک کد جهت رزرو از طریق وب سایت خواهد بود که تنها به اولین نفر تعلق می گیرد.

روش چهارم: اجاره ویلا در ایام غیر پیک

اگر شما وسط هفته قصد اجاره ویلا داشته باشد، یا در فصلهای زمستان و پاییز قصد دارید تفریح دلنشینی را در یکی از ویلاهای پرویلا تجربه کنید، خوش بحالتان است! می توانید با کارشناسان پرویلا تماس بگیرید و تاریخ مورد نظر خود را اعلام بفرمایید تا ویلاهای دارای تخفیف را به شما معرفی کنند.

دسته بندی: Holiday Ideas

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.