بهادرانی داریوش آبان ۱۶, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

اجاره ویلا در باغ بهادران در پاییز کرونایی

در این روزهای پاییزی و زیبای شهر باغ بهادران اجاره ویلا در باغ بهادران را با سایت ما تجربه کنید

 ؛ شهر زیبای ما باغبهادران از دیر باز پذیرای میهمانان عزیز از سرتاسر ایران بوده است و ما در مجموعه پُرویلا سالیانه میزبان هزاران نفر بوده ایم اما امسالی که گذشت با وجود کرونا متاسفانه در بخش اجاره ویلا آسیبهای زیادی به مجموعه وارد شد. اما از این لحظه خرسندم که اعلام کنم با هماهنگی صاحبان چند ویلا برنامه ریزی مدونی برای اجاره ویلاها به صورت کاملا بهداشتی و ضد عفونی شده انجام داده ایم.

طرح ضد کرونایی اجاره ویلا در باغبهادران

در این برنامه اجاره ویلا در باغ بهادران مثل سابق نخواهد بود و ما طبق برنامه زمانی هر هفته فقط 4 مسافر را در یک ویلا پذیرش می کنیم و پس از خروج از ویلا به مدت 2 ساعت ویلا  با الکل ضدعفونی می شود و ملحفه ها هم جهت شستشو به واحد نظافت ارجاع می شوند. در این طرح که با مشورت پزشکان عزیزمان انجام می شود کمترین میزان ابتلا و انتقال را خواهیم داشت. البته متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان فقط به فکر پُرکردن جیبشان هستن و به سلامتی مسافران اهمیت نمی دهند و  با ما جهت این طرح بهداشتی در امر اجاره ویلاهای باغ بهادران همکاری نکردند.باسایت ما همرله باشید ما بهترینها را معرفی میکنیم

ویلاهای طرح ضد کرونایی اجاره ویلا در باغ بهادران

چند مورد از ویلاهایی که در این طرح ما را یاری کردند عبارتند ویلای کد 2253 و ویلای کد 4751ویلای 5253

ویلای کد 4751 دارای امکانات عالی و استخر سرپوشیده است و همچنین ویلای کد 2253 دارای باغ بزرگ و دو واحد مجزا است در ادامه چندین عکس پاییزی از باغ بهادران را برای شما قرار میدهم و از شما دعوت می کنم به پیج اینستاگرام ما هم سری بزنید .

جاده ساحلی باغ بهادران در دوران کرونا

پاییز در باغ بهادران


نظر بدهید