اجاره ویلا لب آب باغبهادران بسیار شیک🏡

نمای کلی

اجاره ویلا لب آب باغبهادران بسیار شیک : اگر قصدسپری کردن یک روز عالی وبه یادماندنی در ویلاهای باغ بهادران را دارید (پُرویلا) به شما این ویلای لوکس لب اب را معرفی میکند.

این ویلای لب آب باغبهادران در محله اردال واقع شده است و یکی از بزرگترین ویلاهای لب آب در باغ بهادران است که با توجه به اینکه لب آب زاینده رود قرار دارد فضای مناسبی را هم در اختیار میهمانان قرار می دهد. این ویلا دسترسی آسان و مناسبی به رستوران، سوپرمارکت و قهوه خانه دارد.

این ویلا با منظره لب آب زاینده رود ،  دارای دو واحد ساختمان، روبروی هم ،وهرکدام دواتاق خواب ومحوطه بزرگ وزیبا می باشد.

چطور این ویلا لب آب باغبهادران بسیار شیک را اجاره کنیم؟

میزبانی این ویلا را اقای لباف بر عهده دارد و اجاره ویلا لب آب باغبهادران بسیار شیک به وسیله ی آقای بهادرانی مدیریت می شود. شما دوستان عزیز میتوانید برای اطلاع از ویلای مورد نظر خود با ایشان تماس حاصل نمایید و بگویید درخواست رزرو ویلای کد 4887 را دارم و تمامی سوالات خود را از ایشان بپرسید و اطلاعات خود را کامل نمایید.

یا اینکه کافیست شناسه ملک که در مورد این ملک کد 4887 است را در واتس آپ پشتیبانی اعلام کنید و در صورت خالی بودن در تاریخ مورد نظر با پرداخت بیعانه (از طریق واریز به کارت) آن را رزرو نمایید .

سایت پُرویلا ضمانت می کند که در صورت پرداخت بیعانه ویلا 100 درصد در رزرو مشتری بوده  و صاحب ملک تحت هیچ شرایطی نمی تواند رزرو را کنسل نماید .در فصل تابستان به خاطر مسافرت زیاد از قبل باید هماهنگی های لازم رابه عمل آورده و با پرداخت بیعانه رزرو نمایید. همچنین ویلای ساحلی سه خواب در باغ بهادران موجود است که ویژگی های آن قابل شرح است.

سایت پُرویلا سعی خواهد کرد که همیشه میزبان خوبی برای میهمانان و مسافران عزیز باشد و ضمن پیدا کردن انواع اقامتگاهها؛ به معرفی بهترین ویلاهای باغ بهادران بپردازد. و ضمن نظارت بر بهداشت و نظافت ویلاها؛ با کمترین کمسیون ویلاهای را برای میهمانان رزرو خواهد کرد.

نکته: قیمت اعلام شده مربوط به روزهای عادی و تا سقف نرمال می باشد و قیمت در روزهای آخر هفته، تعطیلات، مناسبت ها، ایام نوروز و یا نفرات بیش از ظرفیت نرمال، افزایش

میابد.لطفا قبل از رزرو ویلاقوانین ومقررات را مطالعه بفرمایید.

جزئیات

مشاهده صفحه

مکانهای نزدیک در گوگل را نشان دهید

اولین نفری باشید که به “اجاره ویلا لب آب باغبهادران بسیار شیک🏡” نظر میدهید

امتیاز