بازنشانی گذرواژه

Your search results
بهمن 10, 1397

اجاره ویلاهای ارزان در باغبهادران

اگر قصد دارید یک اقامت ارزان را در باغبهادران تجربه کنید با پُرویلا همراه شوید تا با  اجاره ویلاهای ارزان در باغبهادران هم هزینه های خود را صرفه جویی کنید هم از اقامت خود لذت ببرید.

یکی از این ویلاها ویلای کد 2213 است که امکانات مناسبی دارد.

در ادامه عکسهای این ویلا را مشاهده میکنید.

این ویلا دارای امتیازات آب و برق شهری می باشد با توجه به اینکه این ویلا در حوزه شهری باغبهادران است سعی شده که تمام امکانات لازم را در بر بگیرد. همچنین باتوجه به مساحت بزرگ ویلا می توان گزینه مناسبی برای دور همی های خانوادگی باشد.

 

ویلای کد 2213 دارای پارکینگ مناسب برای تعداد 13 الی 15 خودرو است. پس از بابت امنیت خودرو و پارکینگ دغدغه ای نخواهید داشت.

از جمله ویژگی های فوق العاده این ویلا داشتن استخر روباز است که از اطراف ویلا و از بیرون هیچ دیدی به آن وجود ندارد.

این ویلا دوطبقه مجزا دارد که هر طبقه شامل یکخواب و سالن و آشپزخانه و حمام و دستشویی می باشد.

 

 

برای اجاره ویلاهای ارزان در باغبهادران معمولا به دلیل ارزان بودن کیفیت نامناسبی را مشاهده نخواهید کرد. اما مجموعه پُرویلا تضمین میکند که این ویلا با توجه به قیمت آن بسیار مقرون به صرفه و فوق العاده خواهد بود.

با توجه به اینکه این ویلا اختصاصی مجموعه پُرویلا است و دربست در اختیار ماست کمترین قیمت اجاره این ویلا توسط پُرویلا ارائه خواهد شد، سایر سایتها و مراکز اقامتی این ویلا را از خودما اجاره می کنند و نقش واسطه خواهند داشت برای حذف واسطه ها با مدیریت مجموعه پرویلا با شماره 09137090920 تماس بگیرید.

همچنین می توانید برای اطلاع از طرح های تخفیفی ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.