بهادرانی داریوش مرداد ۱۴, ۱۴۰۰ ۰ دیدگاه

اجاره ویلا باغ بهادران لب آب

اجاره ویلا باغ بهادران لب آب
سایت پرویلا باغ بهادران

برای اجاره ویلا باغ بهادران لب آب می توانید از تجربه کاربران پُرویلا استفاده کنید و اقدام به رزرو و اجاره ویلای مناسب خود در لب آب باغ بهادران نمایید.

اجاره ویلا باغ بهادران لب آب

ویلا ساحلی دو خوابه استخردار در باغبهادران یکی از گزینه های ویلاهای لب آب در باغ بهادران است .که از زبان آقای دکتر همایی از اعضای هیئت علمی دانشگاه به شرح آن می پردازیم:

 از خدمات جناب آقای بهادرانی عزیز و نظافت خوب ویلاهای مجموعه پُرویلا تشکر می کنیم

پس از ورود به ویلا استخر زیبا و بزرگ ویلا را مشاهده کردیم ، استخر بسیار عمیق و مناسبی بود- و نظافت آن به خوبی انجام شده بود و آب آن هم به تازگی عوض شده بود. پارکینگ مناسبی برای حدود 5 خودرو وجود داشت ، بعد از پارکینگ به راه روی منتهی به ساختمان رسیدیم ، ساختمان این ویلا یک حال و دو اتاق خواب داشت ، آشپزخانه اپن بود ، حمام و دستشویی سرهم بود و مبلمان آن نیز تقریبا نو بود و با توجه به شرایط کرونا همه چیز مناسب به نظر می آمد. البته ما سرویس خواب همراه خود برده بودیم و از وسایل خود استفاده کردیم .

ایوان زیبای مجموعه با سنگ فرش به لب آب زاینده رود منتهی می شد و با یک ارتفاع بیست سانتی متری به درون آب رفتیم.اجاره ویلا باغ بهادران لب آب

با توجه به اینکه این ویلا در جاده ساحلی واقع شده از ورودی شهر تا ویلا حدود 1 دقیقه زمان برد. و به راحتی برای تهیه غذا به رستوران بهروز مراجعه کردیم.

مشاورین املاک فرادید ( پُرویلا سابق) در خدمت همه میهمانان عزیز می باشد.

نظر بدهید