اجاره ویلا باغ بهادران ساحلی

1 حمام ها
6 پارکینگ ها
سال ساخت: 1390

نمای کلی

اجاره ویلا باغ بهادران ساحلی .دو خوابه بسیار زیباودلنشین.در کنار رودخانه همیشه زنده زاینده رود .باامکانات کامل شهری

یکی دیگر از ویلاهای ساحلی که پُرویلا به شما دوستان توصیه مینماید این ویلا میباشد .ولی از جایی که مسافر زیادی دارد لطفا برای رزرو حداقل یک هفته قبل تماس بگیرید .

اکثرا ویلاهای ساحلی پر میباشند ولی از قبل میتوانید رزرو نمایید .کافیست  شناسه ملک را بگویید ونصف مبلغ را بیعانه بزنید و رزرو نمایید .اجاره ویلا باغ بهادران ساحلی

یکی از ویلاهای ساحلی ظرفیت بالای  این سایت میباشد.این ویلا در جاده ساحلی باغ بهادران میباشد که باشهر زیاد فاصله ندارد .ویلای بسیار تمیزی میباشد .

با پارکینگ 6ماشین وظرفیت 10 الا 12 نفر خانوادگی .یکی دیگر از ویژگیهای دیگری که این ویلادارد ازسالن ان رودخانه کاملا از دیده میشود .

ومیتوانید با خانواده یا دوستان خود یک روز به یاد ماندنی را داشته باشید .مدیریت  وب سایت پُرویلا از نزدیک این ویلا را مشاهده نموده واز لحاظ تمیزی انرا تایید مینماید .ساعت ورود ویلا 6عصر وساعت خروج ان فردا ساعت 5 عصر میباشد وخواهشمندیم که زودتر از ساعت اعلام شده تشریف نیاورید . چون ویلا پرمیباشد باتشکر از شما دوستان عزیز .این ویلا با زیبای خاصی که دارد تمامی مسافران را مجذوب خود مینماید برای اطلاع از تخفیفات به پیج اینستاگرام ما مراجعه نمایید.اجاره ویلا باغ بهادران ساحلی 2خواب

نکته: قیمت اعلام شده مربوط به روزهای عادی و تا سقف نرمال می باشد و قیمت در روزهای آخر هفته، تعطیلات، مناسبت ها، ایام نوروز و یا نفرات بیش از ظرفیت نرمال، افزایش میابد.لطفا قبل از رزرو قوانین اقامتگاه ها را مطالعه بفرمایید.

جزئیات

ویژگی ها

  • باربیکیو
  • پارکینگ
  • گرمایشی
  • مبلمان
  • یخچال

مواد بنا

  • سنگ

مشاهده صفحه

Google Nearby Places

اولین نفری باشید که به “اجاره ویلا باغ بهادران ساحلی” نظر میدهید

Rating